UWAGA!


Bardzo prosimy, patrzcie na podpisy pod notkami. Jesteśmy tutaj dwie i piszemy na zmianę :)

19 marca 2011

Koralowa zeberka!

Hej, hej!
Jak już wiele z wam mogło zauważyć jestem lekką lakieroholiczką/paznokcioholiczką. I bardzo mi z tym dobrze! Ooo! :D Dzisiaj miał być filmik tutorial paznokciowy. Ale, że mam głupi aparat i się zbuntował to nie będzie :< Mimo wszystko będą zdjęcia w formie filmiku :)
Jako bazowy lakier użyłam Wibo Express growth nr 299, którego po prostu ubóstwiam! Marzyłam o takim kolorze. Nie jest to pomarańczowy, ani różowy, ani czerwony. Tylko koralowy <3 Coś pod kolor grejpfruta, ale jednak nie do końca. Ma świetną konsystencję, pędzelek, buteleczkę, dosyć szybko schnie i cena też fajna. Czego chcieć więcej ;)
A wzorek zrobiłam lakierem do zdobień Sensique nr 301. Ma okropny pędzelek, bo wystają dłuższe włoski. Konsystencja, schnięcie, opakowanie mogą być, ale beż szału.


Nie spodziewałam się, że zrobienie takiego filmiku może być tak męczące i czasochłonne... Na całość poświęciłam ponad 5 godzin. Mam nadzieję, że w końcu mój aparat będzie miał dobry humor i będę mogła nagrywać zwykłe filmiki :) Mam nadzieję, że wam się spodoba <3
 Miłego wieczoru!
Nami

3 komentarze: